• چهارشنبه ۸ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9712-3814-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی شد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر سیدحسین داوودی(رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان هرمزگان) را به عنوان مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی منصوب کرد.

  به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، در متن این پیام خطاب به  دکتر سید حسین داوودی آمده است:

"با توجه به سوابق ارزنده علمی و اجرایی جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی منصوب می شوید تا با استعانت از پروردگار بزرگ و بهره گیری از مشارکت کلیه همکاران،  پای بندی به منشور و پیروی از مشی اعتدال دولت تدبیر و امید به انجام امور محوله بپردازید.

  انتظار می رود موارد ذیل مورد توجه ویژه جنابعالی قرار گیرد.

1 . سعه صدر، خوشرویی، تکریم ارباب رجوع ، امانت داری، پاکدستی، سرعت عمل و پاسخ به موقع به مطالبات و مکاتبات مردم، نمایندگان محترم آنها و مدیران ، همکاران دیگر دستگاه ها و سازمان های مردم نهاد مسئولیت سنگین جنابعالی و تمام همکاران حوزه وزارتی است که امیدوارم سرلوحه امور باشد.

  2 . انتقال بی پیرایه مطالبی  که از طریق معاونین محترم، روسای دانشگاه ها و دستگاه های تابعه و ذیربط  و یا به شیوه نصیحت، تذکر، گلایه و یا پیشنهاد توسط مردم، نمایندگان ملت و سازمان های مردم نهاد منتقل می شود انتظار مستمر اینجانب است که ضروریست رعایت فرمایید.

  3 . استقرار سامانه مناسب جهت ردیابی کلیه مکاتبات و پیگیری علت هرگونه تاخیر در پاسخ و اعلام به موقع به واحد مربوطه جهت تسریع در پاسخ گویی،کاهش دیوانسالاری و نهایتا استفاده مطلوب از مزایای دولت الکترونیک از دیگر مواردی است که انتظار می رود بدان بپردازید و هرگونه نقصان در برقراری آن را مرتفع نمایید.

  4 . گرچه دیدار مدیران ارشد در ستاد وزارتخانه و یا بازدیدهای استانی میسر است مع الوصف صدای کارمندان و خدمتگزاران خدوم و مردم شریف به سهولت شنیده نمی شود، کارمندان سراسر کشور و مردم گاهی حرفهایی دارند که می خواهند با وزیرشان در میان گذارند که متاسفانه به دلیل ضیق وقت و حاجب و دربان هایی که گمارده ایم مقدور نیست.

لذا ترتیبی اتخاذ شود  که حداقل هفته ای 2 تا 3 ساعت در زمان و روز مشخص با اطلاع قبلی مردم و همکاران استان ها، اینجانب توفیق شنیدن مستقیم صدای مردم و همکارانمان را داشته باشم . استفاده از سامانه صوتی و یا صوتی تصویری می تواند این  ارتباط را تسهیل نماید.

از این پس تمام برنامه های هفتگی اینجانب که توسط معاونین محترم و یا روسای محترم دانشگاه ها و دستگاه های تابعه و نمایندگان محترم مجلس و دیگر دستگاه ها پیشنهاد می شود فقط با تایید نهایی جنابعالی پس از مشورت با اینجانب قابل اجرا تلقی خواهد شد."

به گزارش ایسنا، دکتر داودی از 29 دی ماه سال 95 ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان هرمزگان را برعهده دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: