• چهارشنبه ۸ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9712-1887-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نفرات برتر جشنواره تئاتر خياباني هرمزگان تقدير شدند

مراسم اختتامیه نخستین جشنواره استانی تئاتر خیابانی نور با حضور هنرمندان، پیشکسوتان تئاتر، علاقه مندان به هنر نمایش و مسوولان استانی و شهرستانی در مجتمع فرهنگی و هنری شیخ طوسی شهر رودان برگزار شد.
 به گزارش ايسنا، منطقه خليج فارس از رودان، نفرات برتر اين جشنواره در بخش هاي مختلف مشخص و تقدير شدند. در این آیین و از سوی هیات داوران در بخش طراحی بروشور جایزه ویژه این بخش به ریحانه صالحی طراح بروشور نمایش «گاو» از شهرستان رودان تعلق گرفت. 
در بخش طراحی فضا و ابزار نمایشی نیز جایزه ویژه این بخش به افشین شجاعی طراح نمایش «اس پی» از شهرستان میناب اهدا شد. 
در بخش بازیگری خردسال یاسمینا احمدی برای بازی در نمایش «وضعیت قرمز» از میناب جایزه ویژه این بخش را ازآن خود کرد. 
در بخش بازیگری زن از زینب رسولی برای بازی در نمایش «دشمن آشکار» از شهرستان میناب تقدیر شد. 
در بخش بازیگری زن زلیخا اسماعیل زاده بازیگر نمایش های «حریم حرمت» و «تندیسی برای شهر» از میناب جایزه سوم بازیگری زن را دریافت کرد. 
جایزه دوم بازیگری زن نیز به سمانه طهماسب پور برای بازی در نمایش «چیزی شبیه پدر» از شهرستان حاجی آباد تعلق گرفت. 
در این بخش جایزه اول بازیگری زن به فریده سلمانی برای بازی در نمایش «سرباز» از شهرستان بندرعباس اهدا شد. در بخش بازیگری مرد از عرفان سهرابی برای بازی در نمایش «وضعیت قرمز» از میناب تقدیر شد و جایزه سوم بازیگری مرد بطور مشترک به کاظم ذاکری برای بازی در نمایش «دشمن آشکار» از میناب و مهران آقایی نسب برای بازی در نمایش «مات» از رودان تعلق گرفت. 
در این بخش جایزه دوم بازیگری مرد بطور مشترک به سعید حسن زاده برای بازی در نمایش «سرباز» از بندرعباس و ابراهیم لشکری برای بازی در نمایش «چیزی شبیه پدر» از حاجی آباد اهدا شد. 
حبیب الله ناصری برای بازی در نمایش «اس پی» از میناب جایزه اول بازیگری مرد را ازآن خود کرد. در بخش نویسندگی جایزه سوم نویسندگی به کوروش سلمانی نویسنده نمایشنامه «سرباز» از شهرستان بندرعباس تعلق گرفت. 
جایزه دوم نویسندگی به جعفر قاسمی نویسنده نمایشنامه «دشمن آشکار» از میناب اهدا شد و حبیب الله ناصری نویسنده نمایشنامه «اس پی» از میناب جایزه اول این بخش را دریافت کرد. 
در بخش کارگردانی نیز از باقر رمضان زاده کارگردان نمایش «حریم حرمت» از میناب تقدیر شد و جایزه سوم کارگردانی بطور مشترک به حبیب الله ناصری برای کارگردانی نمایش «تندیسی برای شهر» از میناب و ناصر عابدینی برای کارگردانی نمایش «مات» از رودان اهدا شد. 
راهب ذاکری کارگردان نمایش «دشمن آشکار» از میناب جایزه دوم کارگردانی را کسب کرد و شیوا قاسمی کارگردان نمایش «اس پی» از میناب جایزه اول کارگردانی را ازآن خود کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: