• پنجشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9712-4585-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار هرمزگان:

مسئولان استان باید برای ارائه خدمات در نوروز آماده باشند

استاندار هرمزگان گفت: تمامی فرمانداران و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی باید برای این ایام آمادگی کامل داشته باشند تا بتوان خدمات مناسبی را به گردشگران ارائه داد و نوروز خوبی را برای مردم رقم زد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، فریدون همتی در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان هرمزگان، عنوان کرد: باید تلاش کنیم که در قانون بودجه کشور اختصاص درصدی از درآمدهای هرمزگان به این استان گنجانده شود.

وی ادامه داد: این کار تأثیر بسزایی در فعالیت‌ها و پروژه‌های استان خواهد داشت و منبع بسیار خوبی برای هرمزگان خواهد بود.

استاندار هرمزگان با اشاره به انجام طرح‌های مطالعاتی جهت ایجاد اشتغال در روستاهای هرمزگان، بیان کرد: از طریق این مطالعات باید فرصت‌های سرمایه‌گذاری در هر روستا احصا و معرفی شود.

همتی تصریح کرد: درآمدزایی در روستاها منجر به ماندگاری جمعیت در این مناطق می‌شود و باید مبنای کارهای مطالعاتی در حوزه روستایی ایجاد اشتغال و درآمد برای مردم باشد و در این طرح‌ها تمامی موارد مربوط به تولید تا مصرف به‌ویژه در حوزه بازاریابی مدنظر قرار گیرد.

وی با اشاره به در پیش بودن تعطیلات نوروزی، اظهار کرد: تمامی فرمانداران و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی باید برای این ایام آمادگی کامل داشته باشند تا بتوان خدمات مناسبی را به گردشگران ارائه داد و نوروز خوبی را برای مردم رقم زد.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: هرمزگان با توجه به دارا بودن ظرفیت‌های متعدد، قابلیت تبدیل شدن به قطب گردشگری ایران در جنوب کشور را دارد و این امر در گروی تلاش ما مدیران است.

همتی با بیان اینکه در فضای مودت و دوستی کارها به شکل بهتری انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: هدف تمامی ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران ازجمله نمایندگان مجلس شورای اسلامی و دستگاه‌های اجرایی خدمت به مردم است و در این راه باید به یکدیگر کمک کنیم و از توان هم بهره ببریم.

وی اضافه کرد: مدیران استان باید به‌طور جهادی پای‌کار باشند و زیرمجموعه خود را نیز توجیه کنند تا با تمام تلاش به مردم خدمت کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: