• جمعه ۲۴ اسفند ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9712-4787-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

گروه موسیقی گامبرون پس از 13 سال در بندرعباس به روی صحنه رفت

گروه گامبرون با استقبال گسترده علاقه مندان در دوسانس در تالار شهید آوینی بندرعباس به روی صحنه رفت.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، گروه گامبورن پس از 13 سال سکوت این بار با ترکیبی جدید از اعضای گروه خود، در دو سانس میزبان علاقه مندانش در تالار شهید آوینی بندرعباس بود.

در این اجرا قطعات " واز بکو چشمانت، خیال، حس، آمرمیو، از او شو، چاچا، گپ آخر، جوون تر از بهار اری، دینگو مارو و بامبولیا" توسط گروه گامبرون به اجرا درآمد.

از نکات جالب این اجرا اجرای قطعات خاطره انگیز و لاتین آمرمیو و بامبولیا بود که با صدای منحصر به فرد احمد قائد سبب همراهی علاقه مندان و تشویق های ممتد هوادارانش شد.

همچنین در این اجرا احمد قائد با نام بردن از اعضای قدیمی گروه گامبرون با همراهی وهاب وجدانی، جلیل شیخ زاده و رحیم زاده دو قطعه از آثار گذشته گروه گامبرون را به صورت آنپلاگد به اجرا در آورد.

در این اجرا احمد قائد(خواننده)، میثم حجازی(گیتار)، سیاوش زارعی(گیتار آکورد)، ولید عتیق‌زاده(گیتار)، محسن دریایی(درامز)، ماهان احمدی(پرکاشن)، بهنام بهمنی(تومبا)، مسعود راستی(ادوات)، رضا جعفری(گیتار باس) و مرجان هدایت(همخوان) اعضای گروه گامبرون را تشکیل می دادند که احمد پاداش، تنظیم‌کنندگی قطعات و رهبر ارکستر زرا برعهده داشت.

در همین خصوص رئیس انجمن موسیقی هرمزگان و سرپرست گروه گامبرون در گفت و گو با ایسنا، بیان کرد: گروه گامبرون از بدو تشکیل به دنبال موسیقی‌ای بود که سبک خاصی را منحصر به فرد دنبال کند و در دهه ۸۰ فعالیت خود را آغاز کرد و پس از آن مدتی را به دلیل فعالیت‌های تحصیلی و مطالعه در خصوص موسیقی از این گروه فاصله گرفتم.

احمد پاداش افزود: موسیقی هرمزگان قابلیت ریتم دارد و از سه عنصر باد، دشت و هوا تشکیل شده است و به دلیل شرایط جغرافیایی که دارد این زمینه‌ها در موسیقی هرمزگان نیز بسیار تأثیر داشته است و با تلفیق از این عوامل موسیقی گروه گامبرون را اجرایی کرده‌ایم.

پاداش تصریح کرد: اگر اعضای گروه ما با همین پشتکار پیش بروند، قطعاً بهتر از این خواهند شد و پس از اجرا و نظر مخاطبین می‌توانیم برنامه‌های آینده گروه خود را تنظیم کنیم.

وی افزود: در سال آینده با بهره‌گیری از نظرات مخاطبین به دنبال ارتقای سبک موسیقی گروه خود هستیم.

پاداش در خصوص سؤال ایسنا در خصوص اینکه اجرای گروه گامبرون در میان گروه‌های مطرح کشور در زمان‌بندی اجراها قرار گرفته است را ریسک نمی‌دانید، گفت: این اجرا اصلاً ریسک نیست و اعتقاد دارم بچه‌های هرمزگان همانطور که در این اجرا مشاهده کردید، این قابلیت را دارند که مخاطب را جذب کنند و مقداری ایمان به کار می‌تواند باعث موفقیت گروه ما شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: