• شنبه ۳۱ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 981-4087-5
  • خبرنگار : 40
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

وحید کشتکار یکم اردیبهشت ماه در بندرعباس به روی صحنه می رود

وحید کشتکار خواننده هرمزگانی نخستین کنسرت موسیقی خود را به نفع کودکان مبتلا به سرطان یکم اردیبهشت ماه در تالار شهید آوینی بندرعباس به اجرا می‌گذارد.

این خواننده هرمزگانی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، ابراز کرد: یکم اردیبهشت ماه به نفع کودکان مبتلا به سرطان در تالار شهید آوینی بندرعباس به همراه گروه نوازندگی خود و گروه بربط به روی صحنه می‌روم و امیدوارم مورد استقبال مردم بندرعباس قرار گیرد.

وحید کشتکار افزود: در این اجرا 10 اثر از آثار خودم را اجرا می‌کنم و ناصر رحیمی، امین کهوری، غلامعلی اسماعیلی، مهراد شاغول، مهدی رنجبر، خالد آزادی حسین حجتی به رهبری محسن حسینی گروه نوازندگی این کنسرت موسیقی را تشکیل می‌دهند.

وی تصریح کرد: همچنین در این اجرا با همراهی گروه بربط سه اثر بندرعباسی قدیمی را به اجرا خواهیم گذاشت.

کشتکار با بیان اینکه تا کنون با توجه به اینکه نخستین کنسرت خود را اجرا می‌کنم، استقبال خوبی از آن صورت گرفته است، تصریح کرد: مردم از کنسرت‌های بومی باید بیشتر حمایت کنند، هنرمندان هرمزگانی چیزی کمتر نسبت به خواننده‌ها و گروه‌های دیگر ندارند و هنرمندان نیز باید بیشتر و بهتر کار تولید کنند تا دیده و شنیده شوند.

وی گفت: من احساس می‌کنم علت اینکه از کنسرت‌های بومی کمتر استقبال می‌شود عدم وجود تیمی قوی برای حمایت از هنرمندان است و از افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند درخواست دارم از هنرمندان بومی بیشتر حمایت کنند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: