• دوشنبه ۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-414-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آمادگی هرمزگان برای اعزام کمک های امدادی به سیستان و بلوچستان

استاندار و رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران هرمزگان در پی اعلام هشدار وقوع سیل در تماس تلفنی با استاندار سیستان و بلوچستان برای اعزام کمک های امدادی اعلام آمادگی کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، استاندار و رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران هرمزگان در پی اعلام هشدار وقوع سیل در تماس تلفنی با استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به جاری شدن سیلاب در افغانستان و سرازیر شدن روان آب‌ها از این کشور به سیستان و بلوچستان، برای اعزام کمک های امدادی به این استان اعلام آمادگی کرد.

فریدون همتی استاندار هرمزگان به معاون عمرانی و جانشین شورای هماهنگی مدیریت بحران استان، دستور داد تا نیروها و تجهیزات امدادی هرمزگان برای کمک به استان سیستان و بلوچستان در آمادگی کامل باشند.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: در صورت نیاز استان سیستان و بلوچستان به نیرو و تجهیزات امدادی با توجه به هشدار وقوع سیل در این استان، هرمزگان برای اعزام هر گونه کمک آمادگی کامل را دارد.

وی افزود: تیم مدیریت بحران استانداری هرمزگان همواره در آماده باش کامل برای مقابله با بحران است و برای کمک به استان های دچار بحران سیل تاکنون حمایت ها و اقدامات قابل توجهی انجام شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: