• دوشنبه ۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-614-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کمک ۲۱ میلیارد تومانی حامیان به ایتام هرمزگانی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان از کمک ۲۱ میلیارد تومانی حامیان به ایتام خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، علی الهیاری در این خصوص گفت: پارسال حامیان و خیران هرمزگانی در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین ۲۱ میلیارد و ۹۵۱ میلیون تومان به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد این استان کمک کردند.

وی افزود: حامیان ۱۵ میلیارد و ۵۲۷ میلیون تومان به‌صورت نقدی و شش میلیارد و ۳۸۸ میلیون تومان به‌صورت غیر نقدی (کالا) به فرزندان ایتام و محسنین خانوار‌های تحت حمایت استان هرمزگان کمک کردند.

الهیاری تعداد حامیان را ۳۰ هزار و ۷۵۹ نفر اعلام کرد و افزود: از مجموع این نیکوکاران هشت هزار و ۶۴۵ نفر حامی بومی، ۲۰ نفر خارج از کشور و مابقی از سایر استان‌های کشور از این ایتام حمایت می‌کنند.

وی تصریح کرد: حامیان ایتام و محسنین علاوه بر پرداخت کمک‌معیشت ماهیانه به فرزندان معنوی خود، درزمینهٔ ساخت و بهسازی مسکن، خرید لوازم‌خانگی، کمک‌هزینه تحصیلی، خدمات درمانی و دیگر نیاز‌های این خانوار‌های ایتام و محسنین مشارکت می‌کنند.

الهیاری گفت: نیکوکاران عزیز جهت ثبت‌نام در طرح اکرام ایتام و محسنین می‌توانند با ارسال عدد ۱ به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۷۶ آمادگی خود را جهت مشارکت در این طرح اعلام کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: