• جمعه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-12014-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آغاز عملیات ساخت بیمارستان 220 تخت خوابی بندرعباس تا یک ماه آینده

مؤسس بیمارستان 220 تختخوابی تخصصی و فوق تخصصی بندرعباس گفت: عملیات اجرایی ساخت بیمارستان 220 تختخوابی جنرال بندرعباس با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی تا یک ماه آینده در بلوار راه‌آهن بندرعباس آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، دکتر محمد شکاری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: عملیات اجرایی ساخت بیمارستان 220 تختخوابی جنرال بندرعباس با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی تا یک ماه آینده در بلوار راه‌آهن بندرعباس آغاز می‌شود.

وی افزود: این مرکز درمانی مجهز با متراژ 25 هزار مترمربع در 8 طبقه طراحی و با اعتباری بالغ‌بر 500 میلیارد تومان با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی ساخت و تجهیز خواهد شد.

دکتر شکاری با اشاره به اینکه عملیات ساخت این بیمارستان در دو فاز خواهد بود افزود: فاز نخست با گنجایش 110 تخت تا دو سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی ضمن تشکر از حمایت‌های دکتر فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اظهار کرد: در جلسه‌ای که با حضور رئیس دانشگاه و گروه سرمایه‌گذاران این مرکز درمانی برگزار شد؛ دکتر فرشیدی ساخت این بیمارستان و همچنین همکاری بخش خصوصی با درمان استان در راستای افزایش تخت‌های بیمارستانی را بسیار مهم و ارزشمند دانست.

مؤسس بیمارستان 220 تختخوابی خصوصی بندرعباس عنوان کرد: بخش خصوصی نیز در کنار بخش دولتی و دانشگاهی با تمام توان در جهت ارائه خدمت به مردم استان است؛ و متعهد هستیم در کمترین زمان ممکن فاز نخست این پروژه بزرگ درمانی را به بهره‌برداری برسانیم.

دکتر شکاری تصریح کرد: این مرکز درمانی مجهز با توجه به مجاورت با شهرک بزرگ مسکونی پیامبر اعظم (ص) و همچنین صنایع غرب بندرعباس خدمات درمانی مناسب و در دسترس را  به ساکنین و همچنین کارکنان صنایع غرب بندرعباس ارائه خواهد کرد.

وی اضافه کرد: امیدواریم با راه‌اندازی این بیمارستان بخشی از مشکلات درمانی مردم شهر بندرعباس و همچنین اعزام بیماران به استان‌های هم‌جوار کاهش یابد.

دکتر شکاری با بیان اینکه در فاز بعدی، ساخت این بیمارستان تکمیل خواهد شد؛ خاطرنشان کرد: مرکز جامع سرطان، مرکز تصویرنگاری و مرکز بازتوانی سالمندان از دیگر بخش‌های مهم این بیمارستان است؛ که در عملیات اجرایی فاز دوم بیمارستان راه‌اندازی خواهند شد.

مؤسس بیمارستان 220 تختخوابی جنرال بندرعباس خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های مهم این مرکز درمانی جذب بیماران ساکن در کشورهای حوزه خلیج‌فارس با نگاه تحقق توریسم سلامت در هرمزگان است؛ لذا به دنبال ساخت بیمارستانی مدرن با همه تخصص‌ها و تجهیزات پیشرفته درمانی هستیم تا نیاز بیماران داخل و خارج استان به درمان مناسب تأمین شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: