• دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 982-13514-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آئین تکریم و معارفه مدیركل تعاون، كار و رفاه اجتماعي هرمزگان برگزار شد

مشاور معاون امور مجلس، حقوقی و استانهاي وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از نظر شخص وزير و از ديدگاه وزارت تعاون، كار ورفاه اجتماعي، مديران بايستي از ميان نيروهاي بومي، كارآمد، متعهد و از بدنه همان دستگاه انتخاب شوند.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، عبدالمالکی در آئین معرفی سرپرست جديد اداره كل تعاون، كار ورفاه اجتماعي استان هرمزگان و تکریم مدیرکل سابق، انتصاب "كيامرث برخورداري" به عنوان يكي از نيروهاي متعهد و پرتلاش و اخلاق مدار و از بدنه اداره كل را تبريك گفته و به داشتن برنامه ي مدون و راهبردي از يك سو و تلاش و كوشش همه جانبه از سوي ديگر براي پيشبرد و دستيابي به اهداف وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي تاكيد كرد.

وي اظهار کرد: اميد است با مديريت جديد و با هماهنگي و همكاري كاركنان شاهد پيشرفت و موفقيت روزافزون اين اداره كل باشيم.

سرپرست اداره كل تعاون، كار ورفاه اجتماعي هرمزگان نيز ضمن تقدير و تشكر از حسن اعتماد مقام عالي وزارت در واگذاري اين مسئوليت به وي، تكريم ارباب رجوع، استفاده از خرد جمعي و دانش، برنامه محوري و بهر مندي از حداكثر ظرفيت ها براي پيشبرد اهداف وزارتخانه را از جمله برنامه ها و كارهاي خود ذكر كرد.

کیامرث برخورداری، افزود: تلاش خواهيم كرد در راستاي سياست هاي كلان وزارت متبوع و با همكاري كاركنان اداره كل و تعامل با شركاي اجتماعي، استاندار، مديران دستگاههاي زيرمجموعه شوراي هماهنگي و نمايندگان مردم استان در مجلس شوراي اسلامي، اين اداره كل با توان مضاعف و تلاش مجدانه به خدمت رساني به جامعه هدف اقدام کند.

در پایان مراسم، کارکنان اداره کل و مدیران دستگاههای عضو شورای هماهنگی از محمدعلي سلیمی مدیرکل سابق با اهدای لوح سپاس و هدایا تقدیر كردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: