• پنجشنبه ۲ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-614-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان:

صد واحد آموزشی هرمزگان انشعاب آب و برق و فاضلاب ندارند/اردوگاه‌های دانش آموزی نیازمند تامین اعتبار

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان با بیان اینکه صد واحد آموزشی هرمزگان انشعاب آب و برق و فاضلاب ندارند، ابراز کرد: اولویت آموزش و پرورش در سال آینده اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، موسی دادی زاده در نشست شورای آموزش و پرورش استان افزود: در جلسه شورای آموزش و پرورش هرمزگان مصوب شد شرکت‌های توزیع برق و آب و فاضلاب انشعاب آب و برق و فاضلاب مدرسه‌ها را تامین کنند.

وی با بیان اینکه اولویت آموزش و پرورش در سال آینده اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است، اظهار کرد: ارتقای منزلت اجتماعی معلمان، جلب مشارکت ارکان مؤثر بخش عمومی و غیر دولتی در تعلیم و تربیت، توجه به ورزش و نشاط در مدارس و اهمیت به نشر مفاهیم قرآنی از شاخص‌های مهم سند بنیادین آموزش و پرورش است.

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان اضافه کرد: تنها اردوگاه دانش آموزی استان، اردوگاه سلمان فارسی سرخون بندرعباس است و اردوگاه دانش آموزی امام خمینی میناب نیمه فعال و اردوگاه‌های ساحلی هرمز و شهید مطهری رودان نیزغیرفعال است.

دادی زاده در پایان خاطرنشان کرد: اردوگاه‌های دانش آموزی سلمان فارسی سرخون بندرعباس، امام خمینی میناب، شهید مطهری رودان و ساحلی هرمز نیازمند تامین اعتبار است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: