• سه شنبه ۱۴ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-5114-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آتش سوزی در محله بالاشهر رودان مهار شد

معاون شهرداری رودان گفت: متاسفانه ساعت 15 روز گذشته(13 خرداد) محله جمال آباد و بالاشهر رودان بعلت نامعلومی دچار آتش سوزی شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس،پرویز روشی با بیان این مطلب افزود: در همان لحظات اولیه بلافاصه مسولان شهری از شورا و معاون شهردار آنجا حاضر شده و اکیپی از نیروهای اتش نشانی شهرداری رودان در محل مستقر شدند و در مدت دو ساعت موفق به مهار این آتش سوزی شدند.


وی با اشاره به اینکه متاسفانه در این آتش سوزی تقریبا در محله جمال آباد و بالاشهر  به مساحت تقریبی چهل هکتار صورت گرفت، تصریح کرد: شعله های آتش تقریبا به پنج هکتار از این اراضی و باغات که همگی متعلق به مالکان شخصی و بومی بودند آسیب وارد کرد و نزدیک به صد تا دویست  اصله درخت نخل و دیگر درختان مختص این منطقه در شعله های آتش از بین رفت.


روشی ادامه داد: با صلاحدید شورا و شهردار یک اکیپ کامل از آتش نشانی و ماشین‌های سنگین شامل تانکرهای آب و لودر  بمدت حداقل ۲۴ ساعت در آن منطقه بصورت آماده باش حضور دارند و همه چیز بطور کامل تحت کنترل است.

معاون شهرداری رودان با بیان اینکه از همکاری آتش نشانی شهرداری رودان و بیکاه که در وضعیت آب و هوایی به شدت گرم با از خودگذشتگی و تلاش شدید سبب اطفا این آتش سوزی شدند، تشکر می کنم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: