• یکشنبه ۲۶ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-9614-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار شهرستان بندرعباس:

تعاونی ها به وظايف خود در بخش مسكن مهر عمل کنند/پروژه های نيمه تمام مسکن مهر باید تکمیل شود

فرماندار بندرعباس گفت: تعاونی ها باید با کمک دستگاه‌های ذی‌ربط تلاش کنند پروژه های نيمه تمام  مسکن مهر را تکمیل و به وظايف خود در بخش مسكن مهر عمل کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، جلسه شورای مسکن با دستور کار بررسی مسائل و مشکلات برخی از  تعاونی های مسکن مهر به ریاست عزیزاله کناری فرماندار در محل سالن کنفرانس فرمانداری تشکیل شد.

فرماندار بندرعباس در این جلسه اظهار کرد: مسئولان ادارات خدمات رسان بايد با تمام توان نسبت به تكميل اين پروژه ها اقدام نمایند و در جهت تامین آسایش عمومی و ایجاد رفاه در جامعه گام بردارند.

عزیزاله کناری بیان کرد: تعاونی ها باید با کمک دستگاه‌های ذی‌ربط تلاش کنند، پروژه های نيمه تمام  مسکن مهر را تکمیل و به وظايف خود در بخش مسكن مهر عمل كنند.

وی بیان کرد: برخی از تعاونی ها با مشکل نصب انشعاب برق و آب مواجه هستند که لازم است اداره برق و آب هزینه نصب انشعاب را اقساطی دریافت کند و همکاری لازم را با تعاونی ها داشته باشد.

فرماندار بندرعباس در پایان گفت: دستگاههاي مرتبط باید ضمن نظارت بر نحوه فعالیت بخش مسكن با تعاونی‌های مسكن مهر همكاري کنند تا شاهد تحویل به موقع واحدهای ساخته شده به اعضای تعاونی‌های مربوطه باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: