• دوشنبه ۳ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-1414-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس:

نیازمند رفع مشکل سوخت برای پوشش سراسری شبکه اتوبوسرانی هستیم

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: راه‌اندازی خطوط جدید اتوبوس نیازمند همکاری و کمک سایر دستگاه‌های اجرایی مانند فرمانداری و شرکت پخش فرآورده‌های نفتی در تامین سوخت است.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، سعید حسینی‌پور در ارتباط با توسعه شبکه ناوگان حمل و نقل عمومی شهر، اظهار کرد: با تلاش‌های صورت گرفته، چهار خط و مسیر موقت اتوبوس‌های جدید درون‌شهری در خرداد ماه سال جاری راه‌اندازی شده است.

وی افزود: اگر مشکل سوخت که این روزها گریبان‌گیر اتوبوس‌های درون شهری شده، با کمک دستگاه‌های مربوطه رفع شود، در آینده‌ای نزدیک شاهد راه‌اندازی خطوط فرعی و حاشیه‌ای شهر بندرعباس نیز خواهیم بود.  

حسینی‌پور با اشاره به اینکه چندی قبل 17 دستگاه اتوبوس جدید وارد چرخه ناوگان اتوبوسرانی درون شهری بندرعباس شده است، خاطرنشان کرد: با وجود تمام مشکلات پیش‌رو و عدم داشتن جایگاه‌های کافی و مناسب برای سوخت‌گیری، راه‌اندازی چهار خط جدید اتوبوس انجام شد.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس، بیان کرد: با توجه به نیاز مناطق حاشیه‌ای و مسیرهای فرعی شهر در دسترسی سریع و آسان به مرکز شهر و دیگر معابر مهم شهر، تصمیم به راه‌اندازی سه خط جدید در آینده نزدیک داریم.

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه حمل و نقل عمومی نه تنها دغدغه شهروندان بلکه به دغدغه مسئولین مرتبط با این امر جهت حل مشکلات شده است، گفت: از جمله مسیرها و مناطقی که مورد استقبال مردم بوده و نیاز وجود اتوبوس به صورت منظم و مستمر در آنجا محسوس است، می‌توان به مناطق پیامبر اعظم(ص)، آزادگان و 20 متری شاهد اشاره کرد.

وی با بیان اینکه امید داریم با رفع مشکل سوخت مسیرهای فرعی و اصلی شهر تحت پوشش شبکه اتوبوسرانی درون شهری قرار بگیرد، افزود: این امر مهم مستلزم همکاری‌های لازم از طرف دستگاه‌های ذیربط و مهیا کردن شرایط مطلوب برای خدمت‌رسانی به همشهریان گرامی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: