• چهارشنبه ۵ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-2314-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان:

برق مراکز و ادارات پرمصرف مصرف هرمزگان قطع می‌شود

مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان با بیان اینکه مرز مصرف برق برای استان از سوی توانیر ۲ هزار و ۱۰۰ مگاوات تعیین شده است، خاطرنشان کرد: برق مراکزی و اداراتی که مصرف آن‌ها از حد مجاز یا بعد از ساعت تعطیلی بیشتر باشد قطع می‌شود.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، محمد ذاکری با بیان اینکه از اواسط خرداد ماه تاکنون به دلیل افزایش دما و رطوبت مصرف برق در استان افزایش یافته است، افزود: از ۱۵ خرداد ماه تاکنون به دلیل افزایش دما و رطوبت مصرف برق در استان افزایش یافته است.

وی تصریح کرد: در تاریخ ۲ تیر امسال پیک مصرف برق به دو هزار و ۱۵۰ مگاوات رسیده که نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۳۵ مگاوات افزایش یافته است.

ذاکری با اشاره به اینکه مرز مصرف برق برای استان از سوی توانیر ۲ هزار و ۱۰۰ مگاوات تعیین شده است، اضافه کرد: با اجرای طرح تغییر ساعت کاری ادارت ۴۰ تا ۵۰ مگاوات در مصرف صرفه جویی شده که با رعایت و صرفه جویی بیشتر می‌تواند تا ۱۰۰ مگاوات برسد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان ادامه داد: برق مراکزی و اداراتی که مصرف آن‌ها از حد مجاز یا بعد از ساعت تعطیلی بیشتر باشد قطع می‌شود.

ذاکری با اشاره به اینکه هرمزگان ۷۰۰ هزار مشترک برق دارد که ۸۲ درصد در بخش خانگی هستند، عنوان کرد: مشترکان خانگی ۶۵ درصد برق را مصرف می‌کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان در پایان اظهار کرد: در صورت صرفه جویی نکردن مصرف برق برای رسیدن به حالت پایدار شبکه مجبور به اعمال خواموشی خواهیم بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: