• چهارشنبه ۵ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-2414-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کمک چهار میلیارد تومانی هرمزگانی‌ها به مراکز نیکوکاری

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان هرمزگان گفت: نیکوکاران هرمزگانی در سه‌ماهه سال جاری بیش از چهار میلیارد و ۴۲۵ میلیون تومان از طریق مراکز نیکوکاری به نیازمندان و محرومان کمک کردند.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، مهرداد تاجیک با اعلام این خبر افزود: خیران و نیکوکاران هرمزگانی در سه‌ماهه سال جاری بیش از چهار میلیارد و ۴۲۵ میلیون تومان از طریق مراکز نیکوکاری به نیازمندان و محرومان کمک کردند.

وی اظهار کرد: خیران و نیکوکاران هرمزگانی در سه‌ماهه سال جاری بیش از چهار میلیارد و ۴۲۵ میلیون تومان از طریق مراکز نیکوکاری به نیازمندان و محرومان کمک کردند که نسبت به مدت مشابه سال قبل سه درصد رشد یافته است.

تاجیک عنوان کرد: با راه‌اندازی مراکز نیکوکاری در استان شاهد رفع مشکلات خانوار بی‌بضاعت از طریق خیران همان محل و منطقه هستیم.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان هرمزگان بیان کرد: از این میزان کمک‌ها مردمی به مراکز نیکوکاری یک میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومان نقدی و سه میلیارد و ۱۰۵ میلیون تومان غیر نقدی بوده است.

تاجیک خاطرنشان کرد: ۶۴ مرکز نیکوکاری محله در استان هرمزگان برای خدمت‌رسانی مطلوب‌تر به نیازمندان ایجادشده است که این مراکز نیکوکاری برای رفع مشکلات نیازمندان در بخش‌های معیشت، تأمین جهیزیه، مسکن و هزینه درمان خانوار‌های تحت حمایت کمیته امداد فعالیت می‌کنند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد هرمزگان هدف این نهاد از ایجاد مراکز نیکوکاری را توسعه انفاق و نیکوکاری در جامعه باهدف رفع فقر و محرومیت با محوریت مردمی شدن حمایت‌های اجتماعی، شناسایی نیازمندان واقعی و ارائه خدمات هدفمند به نیازمندان از عمدترین وظایف و رسالت مراکز نیکوکاری دانست.

تاجیک در پایان ابراز کرد: با ترویج انفاق، احسان و نوع‌دوستی از بروز بسیاری از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری شده و سرمایه‌های اجتماعی در جامعه افرایش می‌یابد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: