• شنبه ۸ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-3414-5
  • خبرنگار : 04
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

آزمون استخدامی آتش نشانی های استان هرمزگان برگزار شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: آزمون استخدامی آتش نشانی های استان هرمزگان در دو نوبت صبح و بعد از ظهر گذشته(هفتم تیر ماه) در بندرعباس برگزار شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، رضا مدرس با اعلام این خبر افزود: بیش از دو هزار و ۸۰۰ داوطلب در این آزمون به رقابت پرداختند که در نهایت از میان پذیرفته شدگان ۹۰ نفر واجد شرایط به صورت پیمانی استخدام می‌شوند.

وی اضافه کرد: این آزمون استخدامی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز در مشاغل عملیاتی آتش نشانی شهرداری‌های استان از محل سهمیه استخدامی شماره ۷۱۱۳۰۴ در تاریخ ۱۹/۱۲/۹۷ سازمان اداری و استخدامی کشور و مجوز سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور برای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس است.

مدرس در رابطه با لیست مشاغلی که از طریق این آزمون، استخدام پیمانی برای آن‌ها انجام شده، بیان کرد: آتش‌نشان، کاردان آتش‌نشان، راننده خودرو تندرو سنگین و کارشناس آتش‌نشان مشاغلی که از طریق این آزمون، استخدام پیمانی برای آن‌ها انجام شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان افزود: همچنین آزمون در دو بخش علمی و عملی برگزار می‌شود که آزمون علمی به صورت کتبی و سوالات چهار جوابی در دو نوبت صبح و بعد از ظهر گذشته برگزار شد که هر پاسخ صحیح یک امتیاز مثبت و هر پاسخ غلط نیز یک سوم امتیاز منفی دارد.

وی تاکید کرد: حد نصاب قبولی در آزمون علمی، بر اساس شغل محل‌ها تعیین می‌شود و معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در این مرحله به آزمون عملی راه می‌یابند و امتیاز آزمون علمی بر اساس ۴۰ درصد نمره عمومی و ۶۰ درصد نمره اختصاصی محاسبه می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: