• یکشنبه ۲۷ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 985-12214-5
  • خبرنگار : 60
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نام بوستان غدیر تغییر نکرده است/ انتقادها باید با آگاهی باشد

با توجه به اعتراض افراد ناآگاه از مسائل شهری نسبت به تغییر نام مجموعه گردشگری (بوستان) غدیر بندرعباس، مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس تأکید کرد که نام این بوستان هیچ تغییری نداشته است.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس توضیحاتی در خصوص تغییر نام مجموعه گردشگری (بوستان) غدیر بندرعباس ارائه داد.

"با توجه به انتشار مطلبی از سوی افراد ناآگاه در مسائل شهری در فضای مجازی مبنی بر اعتراض شدید نسبت به اقدام غیراصولی شهرداری بندرعباس، پیرامون تغییر نام مجموعه گردشگری(بوستان) غدیر، ارائه توضیحات زیر لازم است.

نخست اینکه نام بوستان موردنظر با توجه به اهمیت این رخداد اعتقادی و تاریخی، از ابتدای احداث این محل به نام«غدیر» مزین شده است.

بر همین اساس تأکید می‌گردد، این مجموعه با توجه به وسعت زیاد به سه بخش«بوستان ورزش» غدیر، «بوستان معلولین» غدیر و خود «بوستان غدیر» نام‌گذاری شده است.

ضمناً، بررسی اخبار و رخدادهای شهر پیرامون مسئله غدیر و جلسات مربوط به این ایام، گواه خدمات بی‌مثال شهرداری بندرعباس در همراهی حرکت‌های مردمی است.

با توجه به اینکه اهمیت غدیر بر همه نمایان است و مسئولان شهرداری نیز نسبت به آن واقف هستند، پیشنهاد می‌شود گروه‌ها، احزاب یا افراد مخلف ابتدا پیرامون‌ دغدغه‌های خود تحقیق کرده و پس از اطمینان خاطر، به شیوه صحیح و تأثیرگذار موارد موردنظر را مطرح کنند."


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: